Kalkulacja, wystawienie polisy

Najbardziej zaawansowany silnik kalkulacji składki dla agentów ubezpieczeniowych. Przygotowanie oferty prawie 20 towarzystw w 3 wariantach w ciągu kilku minut.

System słowników

Program korzysta z szerokiej palety słowników wspomagających codzienną pracę agenta.

Gromadzenie i przechowywanie dokumentów

Rozbudowane narzędzie do gromadzenia i przechowywania dokumentów oraz zarządzania ich kartotekami. Magazynowanie plików lokalne lub za pomocą dedykowanego serwera.

Akwizycja

Narzędzia wspomagające agenta w obsłudze klienta po sprzedaży polisy.

Wykazy i filtrowanie

Rozbudowane narzędzia służące do filtrowania i prezentacji danych na wykazach

Korespondencja seryjna, sms

Moduł generowania korespondencji seryjnej.

Zarządzanie agentami

Moduł zarządzania kartotekami agentów, uprawnieniami oraz rejestracją w towarzystwach.

Magazyn druków

Moduł magazynu powstał z myślą o zarządzaniu wszystkimi rodzajami druków ścisłego zarachowania w agencji. Pozwala on kontrolować stany magazynowe, wykonywać raporty oraz sprawozdania. Składa się z dwóch działów realizujących przekazania oraz zamówienia, dzięki którym zarządzanie nim jest bardzo proste.

Komunikaty

Wewnętrzny system komunikacji w ramach instalacji oraz sieci.

Dzienniki poczty

Rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej

Kalendarz z obsługą zdarzeń i zadań

Uniwersalny kalendarz umożliwiający tworzenie zdarzeń oraz zadań, które mogą być powiązane z kartotekami: kalkulacji, polis, podmiotów, pojazdów, przedmiotów, podkładek agentów i towarzystw, statement’ów a także z dokumentami lub komunikatami.

Narzędzia (sejf, aplikacja mobilna, aztec)

KA SYSTEM udostępnia narzędzia ułatwiające codzienną pracę użytkownika programu.

Aktualności 2008

Historia wersji programu

Aktualności 1 października 2008

Szanowni Państwo! W dniu dzisiejszym zostały udostępnione: nowe słowniki mare i modeli pojazdów, szablony AC i OC UNIQA, zawierające nowe wykazy miejscowości od 20 do 50 i powyżej 50 tysięcy mieszkańców, szablony AC i OC PTU, zawierające przedłużony okres obowiązywania zniżki...

Zobacz więcej

Aktualności 24 września 2008

Dostępna jest nowa wersja (1.26) programu zawierająca następujące zmiany: Poprawa mechanizmu ograniczeń składki (składek minimalnych) Zapraszamy do aktualizacji programu oraz słowników i szablonów kalkulacji.

Zobacz więcej

Aktualności 11 września 2008

Szanowni Państwo! W dniu dzisiejszym udostępnione zostały szablony kalkulacji Generali. Firmy zainteresowane liczeniem składki w tym pakiecie prosimy o kontakt na adres biuro@kalkulatoragenta.pl Jednocześnie prosimy, ponieważ jest to pierwsza wersja tego pakietu, o dokładne...

Zobacz więcej

Aktualności 1 września 2008

W dniu dzisiejszym udostępnione zostały szablony AC i OC PZU z automatyczną analizą klasy pojazdu uzależnioną od marki i modelu pojazdu, okresu eksploatacji, strefy (dotyczy wybranych marek i modeli), zwyżki/zniżki za przebieg ubezpieczenia (Bonus-Malus/WIS) zgodnie ze zmianami...

Zobacz więcej

Aktualności 25 sierpnia 2008

Dostępna jest nowa wersja (1.25) programu zawierająca następujące zmiany: Modyfikacje silnika kalkulacji. Zapraszamy do aktualizacji programu oraz słowników i szablonów kalkulacji.

Zobacz więcej
loader