Kalkulacja, wystawienie polisy

Najbardziej zaawansowany silnik kalkulacji składki dla agentów ubezpieczeniowych. Przygotowanie oferty prawie 20 towarzystw w 3 wariantach w ciągu kilku minut.

System słowników

Program korzysta z szerokiej palety słowników wspomagających codzienną pracę agenta.

Gromadzenie i przechowywanie dokumentów

Rozbudowane narzędzie do gromadzenia i przechowywania dokumentów oraz zarządzania ich kartotekami. Magazynowanie plików lokalne lub za pomocą dedykowanego serwera.

Akwizycja

Narzędzia wspomagające agenta w obsłudze klienta po sprzedaży polisy.

Wykazy i filtrowanie

Rozbudowane narzędzia służące do filtrowania i prezentacji danych na wykazach

Korespondencja seryjna, sms

Moduł generowania korespondencji seryjnej.

Zarządzanie agentami

Moduł zarządzania kartotekami agentów, uprawnieniami oraz rejestracją w towarzystwach.

Magazyn druków

Moduł magazynu powstał z myślą o zarządzaniu wszystkimi rodzajami druków ścisłego zarachowania w agencji. Pozwala on kontrolować stany magazynowe, wykonywać raporty oraz sprawozdania. Składa się z dwóch działów realizujących przekazania oraz zamówienia, dzięki którym zarządzanie nim jest bardzo proste.

Komunikaty

Wewnętrzny system komunikacji w ramach instalacji oraz sieci.

Dzienniki poczty

Rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej

Kalendarz z obsługą zdarzeń i zadań

Uniwersalny kalendarz umożliwiający tworzenie zdarzeń oraz zadań, które mogą być powiązane z kartotekami: kalkulacji, polis, podmiotów, pojazdów, przedmiotów, podkładek agentów i towarzystw, statement’ów a także z dokumentami lub komunikatami.

Narzędzia (sejf, aplikacja mobilna, aztec)

KA SYSTEM udostępnia narzędzia ułatwiające codzienną pracę użytkownika programu.

Aktualności 2010

Historia wersji programu

Aktualności 20 grudnia 2010

W dniu dzisiejszym została udostępniona nowa (2.95) wersja programu, zawierająca następujące zmiany: zmiany w silniku kalkulacji składki Zapraszamy do aktualizacji programu oraz słowników, szablonów kalkulacji i wydruków.

Zobacz więcej

Aktualności 17 grudnia 2010

UWAGA! W związku ze zmianami zachodzącymi w HDI, obowiązującymi od 17 grudnia br., informujemy że do momentu przygotowania nowych szablonów kalkulacji oraz wydruków zarówno kalkulacja jak i wydruki w HDI zostają wyłączone!

Zobacz więcej

Aktualności 15 grudnia 2010

W dniu dzisiejszym została udostępniona nowa (2.94) wersja programu, zawierająca następujące zmiany: poprawki w serwerze plików dokumentów, poprawki w systemie synchronizacji, poprawka w silniku kalkulacji składki (błąd kalkulacji występujący po włączeniu współwłaściciela w...

Zobacz więcej

Aktualności 10 grudnia 2010

W dniu dzisiejszym została udostępniona nowa (2.93) wersja programu, zawierająca następujące zmiany: poprawka błędu krytycznego związanego z synchronizacją danych szkód, zmiany/poprawki w module pobierania statementów szkodowych, zmiany dotyczące wyświetlania wartości...

Zobacz więcej

Aktualności 7 grudnia 2010

W dniu dzisiejszym została udostępniona nowa (2.92) wersja programu, zawierająca następujące zmiany: zmiany/poprawki w module pobierania statementów szkodowych, dodanie podsumowań dla ryzyk w raportach dostępnych na wykazie rozliczeniowym wg. ryzyk, inne zmiany i poprawki. W ramach...

Zobacz więcej
loader