Kalkulacja, wystawienie polisy

Najbardziej zaawansowany silnik kalkulacji składki dla agentów ubezpieczeniowych. Przygotowanie oferty prawie 20 towarzystw w 3 wariantach w ciągu kilku minut.

System słowników

Program korzysta z szerokiej palety słowników wspomagających codzienną pracę agenta.

Gromadzenie i przechowywanie dokumentów

Rozbudowane narzędzie do gromadzenia i przechowywania dokumentów oraz zarządzania ich kartotekami. Magazynowanie plików lokalne lub za pomocą dedykowanego serwera.

Akwizycja

Narzędzia wspomagające agenta w obsłudze klienta po sprzedaży polisy.

Wykazy i filtrowanie

Rozbudowane narzędzia służące do filtrowania i prezentacji danych na wykazach

Korespondencja seryjna, sms

Moduł generowania korespondencji seryjnej.

Zarządzanie agentami

Moduł zarządzania kartotekami agentów, uprawnieniami oraz rejestracją w towarzystwach.

Magazyn druków

Moduł magazynu powstał z myślą o zarządzaniu wszystkimi rodzajami druków ścisłego zarachowania w agencji. Pozwala on kontrolować stany magazynowe, wykonywać raporty oraz sprawozdania. Składa się z dwóch działów realizujących przekazania oraz zamówienia, dzięki którym zarządzanie nim jest bardzo proste.

Komunikaty

Wewnętrzny system komunikacji w ramach instalacji oraz sieci.

Dzienniki poczty

Rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej

Kalendarz z obsługą zdarzeń i zadań

Uniwersalny kalendarz umożliwiający tworzenie zdarzeń oraz zadań, które mogą być powiązane z kartotekami: kalkulacji, polis, podmiotów, pojazdów, przedmiotów, podkładek agentów i towarzystw, statement’ów a także z dokumentami lub komunikatami.

Narzędzia (sejf, aplikacja mobilna, aztec)

KA SYSTEM udostępnia narzędzia ułatwiające codzienną pracę użytkownika programu.

Aktualności 2008

Historia wersji programu

Aktualności 29 października 2008

Dostępna jest nowa wersja (1.30) programu zawierająca następujące zmiany: Zmiany w systemie aktualizacji. W ostatnim czasie zostały również zaktualizowane szablony kalkulacji dla towarzystw: HDI,Generali,PZM,UNIQA Zmiany wysokości stawek dla PZU obowiązujące od 1 listopada 2008r....

Zobacz więcej

Aktualności 24 października 2008

Dostępna jest nowa wersja (1.29) programu zawierająca następujące zmiany: Rozszerzenie mechanizmu ograniczeń składki. Zapraszamy do aktualizacji programu oraz słowników i szablonów kalkulacji.

Zobacz więcej

Aktualności 10 października 2008

Dostępna jest nowa wersja (1.28) programu zawierająca następujące zmiany: Poprawa błędu zapisu danych kalkulacji. Zapraszamy do aktualizacji programu oraz słowników i szablonów kalkulacji.

Zobacz więcej

Aktualności 6 października 2008

Szanowni Państwo! W dniu dzisiejszym udostępnione zostały szablony kalkulacji taryfy na ogólnych warunkach Hestii. Firmy zainteresowane liczeniem składki w tym pakiecie prosimy o kontakt na adres biuro@kalkulatoragenta.pl Jednocześnie prosimy, ponieważ jest to pierwsza wersja tego...

Zobacz więcej

Aktualności 2 października 2008

Dostępna jest nowa wersja (1.27) programu zawierająca następujące zmiany: Poprawa mechanizmu interakcji dla zakresów ubezpieczenia Zapraszamy do aktualizacji programu oraz słowników i szablonów kalkulacji.

Zobacz więcej
loader